Letanovčania už s istotou postupu do tretej ligy!

Category: Ostatné

Letanovskí stolní tenisti v nedeľu spečatili svoje prvenstvo v 4. lige Spiš-Gemer. V 20. kole triumfovali nad Rožňavou E vysoko 16:2 a potvrdili svoju tohtosezónnu suverenitu. Do konca súťaže ešte síce ostávajú dve kolá, no Letanovce majú už zabezpečenú treťoligovú príslušnosť v budúcom ročníku. Konečne sa to Letanovčanom podarilo!

A-mužstvo Letanoviec si v 20. kole stolnotenisových súťaží zmeralo sily s jedným z rožňavských tímov. Vždy nevyspytateľná súpiska Rožňavčanov tentoraz nepriniesla žiadne veľké prekvapenie a hoci Letanovčania prehrávali 1:2, potom sa rozohrali a súperovi už nedovolili získať ani jeden bod. Deklasovali tak ďalšieho protivníka a práve vďaka tomuto víťazstvu si už s určitosťou zabezpečili postup do vyššej súťaže. Do konca súťažného ročníka 2012/2013 ešte ostávajú posledné dve stretnutia, no Letanovce už môžu oslavovať!

Rezerva Letanoviec hostila na domácich stoloch prvý tím Jamníka, ktorému predovšetkým naši mladíci podľahli najtesnejším rozdielom 8:10. V 5. lige mužov Spiš patrí letanovskému „béčku“ vynikajúca piata priečka. C-mužstvo hralo takisto na vlastnej pôde, keď v nedeľu porazilo harichovskú rezervu 11:7. „Céčku“ patrí v 6. lige mužov Spiš takisto výborna piata pozícia.

4. liga mužov SpiŠ-Gemer – 20. kolo:
STO Letanovce – Geológ Rožňava E 16:2 (R. Lesňák 4.5, Kandráč a Petráš po 4, Uhrin 3.5 – Fabián 1.5, Oleár 0.5)

5. liga mužov Spiš – 20. kolo:
STO Letanovce B – OTJ STO Jamník A 8:10 (Uhrin 3, Pav. Gábriš 2, Biskup ml. a Urban po 1, 1 x W.O – Holotňák 3.5, Dobranský a Petruška po 2.5, Mir. Grzyb 1.5)

6. liga mužov Spiš – 20. kolo:
STO Letanovce C – ŠK Harichovce B 11:7 (Pav. Gabriš a Urban po 4, M. Gabriš 2, Gábor 1 – Dobranský a Slamený po 2,5, Rerko 1.5, Kováč 0.5)