Letanovce deklasovali v susedskom derby Arnutovce

Category: A-mužstvoB-mužstvoC-mužstvoVýsledky

Máme za sebou úspešný stolnotenisový víkend! A-mužstvo deklasovalo v 16. kole Arnutovčanov vysoko 16:2, „béčko“ vyhralo najtesnejším rozdielom 10:8 nad rezervou Krompách a C-mužstvo siahalo po víťazstve nad Vojkovcami, ale nakoniec to stačilo len na remízu.

Letanovské mužstvo vo štvrtej lige od úvodu stretnutia proti Arnutovciam kráčalo za svojím cieľom. Hosťom sa prvý bod podarilo získať až za stavu 13:0, keď už bolo dávno rozhodnuté. V ďalšom kole, ktoré je na programe až 10. marca, si Letanovčania zmerajú sily s Mlynkami.

B-mužstvo odohrala vyrovnaný zápas proti rezerve Krompách. Štyrmi bodmi sa blysol najmä Samuel Uhrin, vďaka ktorému letanovskí stolní tenisti nakoniec zvíťazili tesne 10:8. Zvládol aj posledný rozhodujúci zápas za stavu 9:8, keď porazil Neubellera 3:1. V nasledujúcom kole, rovnako ako „áčko“, narazí naša rezerva na Mlynky B.

Vynikajúci výkon podali aj hráči C-mužstvo. Ešte kolo predtým prehrali vo Vojkovciach 4:14, no tentoraz toho istého súpera privítali na vlastných stoloch. A to sa hneď prenieslo to výsledku. Rozhodujúci zápas však Jozef Škovíra nezvládol, keď proti Ledeckému st. vyhrával už 2:0, nakoniec prehral 2:3 a zrodila sa nerozhodná remíza. V 17. kole privítajú na domácich stoloch ašpiranta na postup CVČ Raketa Spišská Nová Ves.

4. liga mužov SpiŠ-Gemer – 16. kolo:
STO Letanovce – OŠK Arnutovce 16:2 (Kandráč a J. Kapusta po 4.5, Petráš 3.5, R. Lesňák 2.5, Uhrin 1 – Gardošík 2)

5. liga mužov Spiš – 16. kolo:
STO Letanovce B – MŠK STO Krompachy B 10:8 (Uhrin 4, Biskup st. 2, Pav. Gábriš a Pavlanský po 1.5, Urban 1 – M. Neubeller 3, Cuker 2.5, Brugoš 1.5, Wintzler 1)

6. liga mužov Spiš – 16. kolo:
STO Letanovce C – STK Vojkovce 9:9 (Pav. Gabriš a Urban po 3.5, Škovira 1.5, Pet. Gabriš 0.5 – L. Ledecký 4, Čmeľ a R. Ledecký po 2, Ižo 1)